ОХРАНИТЕЛ

Няма описание

Охранителна фирма „Дженерал Секюрити Груп” ЕООД търси да назначи лице на длъжност Охранител. Ако сте динамичен, отговорен и енергичен човек, ако отговорността е ваша същност и обичате охранителната дейност, станете част от нашия екип.
ИЗИСКВАНИЯ:
- завършено средно образование;
- чисто съдебно минало;
- валидна шофьорска книжка;
- дисциплинираност и организираност;
- умения за работа в екип;
- лоялност;
- активно спортуващи - предимство.
ОТГОВОРНОСТИ:
- осигурява контрол на достъпа и извършва обходи на територията на охранявания обект;
- контролира и следи за осигуряване на сигурността в обекта;
- наблюдава и своевременно докладва за инциденти и подозрителни лица;
- съставя и изготвя документи за изпълнението на дейността по охраната;
- предприема действия при охраната, съобразно дадените му правомощия;
- грижи се за повереното му имущество.
ПРЕДЛАГАМЕ:
- постоянен трудов договор;
- висока твърда заплата плюс допълнителни бонуси;
- работа по утвърден месечен график;
- униформено облекло;
- безплатно фирмено обучение в сферата на сигурността и боравенето с огнестрелни оръжия;
- професионално развитие за служителите, показали лоялно отношение към работния процес.
Ако Вие откривате себе си в отговорностите и задълженията на позицията, можете да кандидатствате с актуална снимка и автобиография. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Конфиденциалността на всички кандидатури е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Разград

Сигурност и Охрана