Охранител

ВИП Секюрити е най-голямата и бързоразвиваща се компания в охранителната индустрия в България.Вече над 20 години сме се доказали като надежден бизнес партньор на клиентите си и лидер в доставянето на пълния сектор от услуги в областта на сигурността в страната: Охранителни услуги, касови услуги, мониторинг и реакция, електронни системи за сигурност, консултантски услуги, обучение и др.    Ние от ВИП Секюрити се развиваме, растем и постоянно разширяваме дейността си чрез подобряване на продуктите и услугите, както и чрез процеси на сливания и придобивания на компании от различни сектори.Организацията ни инвестира непрестанно в развитието на професионалната квалификация, благосъстоянието и уменията на служителите, тъй като вярваме, че хората са в центъра на нашия успех. Като допълнително доказателство за постиженията ни, от ВИП Секюрити сме били неколкократно награждавани с престижното отличие Superbrands в България.ВИП СЕКЮРИТИ – СВОБОДАТА НА СИГУРНОСТТА

Ние от VIP Security се развиваме динамично и непрекъснато подобряваме дейностите и услугите си в сферата на сигурността в страната.
Организацията ни постоянно разширява дейността си и следвайки динамичното си развитие търсим нови колеги, които да се присъединят към екипа ни от професионалисти на позицията „Охранител“ за "Тева – Троян“ АД в град Троян.
Основните отговорности на позицията са да:
• Контролира и следи осигуряването на сигурността в обекта;
• Наблюдава и своевременно докладва за инциденти и подозрителни лица;
• Изисква спазването на установения пропускателен режим при влизане и излизане от охранявания обект;
• Извършва обходи на територията на обекта.
Нашите изисквания:
• Завършено средно образование;
• Чисто съдебно минало;
• Представителен и прилежен външен вид;
• Умения за работа в екип;
• Добри комуникативни умения;
• Мотивация и желание за работа и развитие в охранителната дейност.
Ние предлагаме:
• Трудов договор;
• Конкурентно възнаграждение обвързано с ангажираността;
• Възможност за допълнително заплащане;
• Ваучери за храна;
• Включване в обучения за развитие на професионални умения;
• Възможности за реализация и развитие в компания лидер на българския пазар;
• Прозрачност и коректност в работата и трудовите отношения.
Може да кандидатствате като изпратите актуална автобиография.
Телефон за връзка: 0884 076987
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат интервюирани.
Кандидатствайки по тази обява, Вие предоставяте Ваши лични данни доброволно на „ВИП СЕКЮРИТИ“ ЕООД. Дружеството ще обработва предоставената информация в качеството си на администратор на лични данни, съблюдавайки изискванията на приложимото законодателство.

June 10th, 2022

Троян

Сигурност и Охрана