Офис Служител

Няма описание

Фирма „Тарра Трейд“ ЕООД, занимаваща се с арендуване и обработка на селскостопанска земя търси да назначи - амбициозна и предприемчива личност за своя екип на длъжност - Офис Служител.
Отговорности:
Организира и води документооборота свързан с дейността на фирмата;
Изготвя справки и отчети от различно естество;
Окомплектова и архивира документи;
Оформя документи за получените и отпуснати материали;
Подпомага цялата административна дейност в офиса.
Изисквания за длъжността:
Kомпютърна грамотност - задължително Microsoft Office пакет;
Свидетелство за управление на МПС, кат. "В".
Способности за работа в екип;
Организираност, изпълнителност и конфиденциалност
Ние Ви предлагаме:
Постоянен трудов договор;
Атрактивно възнаграждение;
Пакет допълнителни бонуси;
Служебен телефон.
Ако позицията е интересна за Вас, изпратете ни Вашето CV и актуална снимка. Получените документи ще бъдат разгледани в пълна конфиденциалност. На интервю ще бъдат поканени само одобрените кандидати.

June 10th, 2022

Елхово

Административни, Офис и Бизнес дейности