Имотен Център България 2021 ООД logo

Офис сътрудник

Няма описание

ИЗИСКВАНИЯ:
- осъществяване на ежедневна комуникация по телефона
- Увереност в себе си и умение за вдъхване на доверие в отсрещната страна
- компютърна грамотност;
- добра концентрация и организираност в работата;
ПРЕДЛАГАМЕ
- интересна работа с възможност за много връзки и контакти;
- възможности за бързо преминаване на друга сродна позиция или на такава
с по-висока компетентност;
- конкурентно възнаграждение: твърда работна заплата + допълнителни бонуси;
- първоначално и текущо обучение;
ОТГОВОРНОСТИ
- работа с клиенти;
- техническа и административна подкрепа ;
- организиране на преговори по сделки;
- работа с база данни и интернет базирани приложения;
- оформяне на документация;
Предоставените от Вас лични данни ще бъдат обработвани за целите на подбор във връзка с евентуално бъдещо сключване на договор с Вас. Гарантираме Ви, че личните данни и мотивация на кандидатите ще бъдат запазени в конфиденциалност.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби