ОФИС СЪТРУДНИК - ОТДЕЛ ЦЕНООБРАЗУВАНЕ

Фирма ХИКОВИ е пазарен лидер в бранша за луксозно обзавеждане на баня. Разполага с верига от мострени зали, за които набира служители, имащи желание за развитие в перспектива. Нашият екип от специалисти обуславя лидерската ни позиция на пазара. Предлгаме обучение за служителите си с цел усъвършенстване на качествата им. Фирмата осигурява посещения на най-големите изложения в Европа в сферата на интериорния дизайн, които дават увереност и самочувствие в бъдещото предлагане на продуктите.

Фирма ХИКОВИ е пазарен лидер в бранша за луксозно обзавеждане на бани. Разполага с верига от мострени
зали, за които набира служители, имащи желание за развитие. Лидерската си позиция дължим на качеството, както и на нашия екип от специалисти, за които се стремим непрекъснато да предлагаме обучение и развитие на компетенциите.
Фирмата търси да назначи на длъжност:
ОФИС СЪТРУДНИК В ОТДЕЛ ЦЕНООБРАЗУВАНЕ
ОТГОВОРНОСТИ:
- Обработване на ценови листи
- Кореспонденция по телефон и e-mail с чуждестранни партньори
- Проверка на проформи фактури
- Организира доставки и внос от чужбина
- Изготвя справки и заявки
- Работа със специализиран софтуер
ИЗИСКВАНИЯ:
- Висше образование
- Задължително владеене на английски език
- Много добра компютърна грамотност / MS Office пакет - задължителен/
- Опит в работата със специализиран софтуер
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Пет дневна работна седмица
- Постоянна заетост
- Трудов договор, осигуряване
- Много добро заплащане,+бонус
Ако отговаряте на посочените изисквания и имате интерес към длъжността , моля изпратете автобиография с приложена актуална снимка и мотивационно писмо. След предварителен подбор по документи одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Вашата кандидатура ще бъде разгледана при спазване на пълна конфиденциалност и според изискванията на ЗЗЛД

June 10th, 2022

Варна

Шофьори, Куриери