Офис сътрудник на пълен работен ден

Locator BG is a state-of-the-art web-based GPS tracking and surveillance system. First introduced in 2010, the platform quickly becomes the choice of hundreds of customers in Bulgaria and the region.  The software offers an intuitive front-end, as well as native mobile clients for iOS and Android based smartphones. Its ability to integrate with third-party software quickly through an open XML-based web service, makes it the correct choice for customers, who already use an in-house CRM or ERP solution. A constant development of new features, as well as improvement of existing modules, ensures a modern software experience for end-users.

Като допълнение към работната си група в гр. София, фирмата търси да назначи Офис сътрудник
Изискване към кандидата :
• Средно или висше образование;
• Да е работил с документи и офис техника;
• Работно ниво на английски език, писмено и говоримо - задължително;
• Опит на позиция, свързана с обработка на документи и плащания е предимство;
• Много добра компютърна грамотност – Excel, Word;
• Умения за работа в екип;
• Отлични комуникативни умения.
Вашите основни задачи ще бъдат:
• Офис работа с документооборот, счетоводни документи и офис техника;
• Изготвяне на справки;
• Издаване на фактури;
Ние предлагаме:
• Работа на пълен работен ден
• Мотивиращо стартово възнаграждение, пълни осигуровки, допълнителни социални пакети
• Възможност да покажете компетенции и да бъдете оценени;
• Въвеждащо обучение;
• Възможности за последващи обучения.
• Възможност за развитие.
Ако отговаряте на изискванията и желаете да се присъедините към екипа на Локатор, очакваме Вашата автобиография чрез jobs.bg. Вашата кандидатура ще бъде разгледана конфиденциално, при спазване на изискванията за защита на личните данни. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

За обявата

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности