Офис сътрудник

Фирма Кримейд ООД производител на облекла търси да назначи човек за позиция офис сътрудник.
Основни задължения
- Подготвя информация и изпраща имейл към подизпълнителите на фирмата.
- Попълва информация за поръчкие към подизълнителите.
- Превежда от английски информация за моделите, които ще се изработват.
- Подготвя информация за поръчка на спомагателни материали.
- Поръчва куриери за доставка на материали и продукция.
- Изпълнява други задачи свързани с дейността възложени му от управителя.
Изисквания към кандидата:
- Средно образование или више образование.
- Владеене на английски език.
- Отговорен, честен и позитивен човек с желание за развитие.
- Предишен опит и познания в областта на текстилното производство ще се считат за предимство.

Ние предлагаме:
- работа в сплотен и млад колектив.
- възможност за кариерно развите в областта на текстила и модата
- постоянен трудов договор
- редовно и навременно заплащане
- приятна обстановка на работа
Работно време: 8.00 - 17.00 часа.
Адрес на работното място: София, кв. Подуяне, бул. Владимир Вазов №6
При проявен интерес, моля изпратете ваша автобиография.
При въпроси може да се свържете с нас на телефон 0888390221.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности