ОФИС СЪТРУДНИК

Динамично развиваща се фирма в сферата на селското стопанство търси да назначи офис сътрудник.
Основни задължения и отговорности на кандидата:
- Организира и подпомага офисни дейности, следи срокове и др.
- следи за складови наличности, организира поръчки и др.
- Осъществява контакти с контрагенти на дружеството – на живо, по телефон и по електронна поща;
- Подготвя справки за нуждите на управлението;
- Изготвя документи, свързани с различни държавни институции;
Изисквания към кандидатите:
- опит във фирма от бранша на селското стопанство;
- отлични компютърни умения;
- отлични комуникативни умения;
- валидна шофьорска книжка и стаж в шофирането;
- отлични умения за работа в екип;
- висока мотивация;
Ние Ви предлагаме:
- Отговорна и дългосрочна позиция;
- Конкурентно заплащане;
- Постоянна работа на пълен работен ден
- Възможност за развитие
- Работа в динамично развиваща се и перспективна компания
- Стимулираща работна атмосфера
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете CV с актуална снимка.
С одобрените кандидати ще се свържем за насрочване на интервю.

June 10th, 2022

Варна

Административни, Офис и Бизнес дейности