ОФИС СЪТРУДНИК

ОФИС- СЪТРУДНИК
„Джоди енерджи“ ЕООД. е бързо развиваща се фирма, която се занимава с, монтаж и поддръжка на фотоволтаични системи и продажба на консумативи за тях
Поради увеличаване обема на работа фирмата търси да назначи Офис сътрудник
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
-ВИСШЕ ОБРАЗОВАНИЕ
- КРЕАТИВНОСТ И НАХОДЧИВОСТ ЗА СПРАВЯНЕ С РАЗНОРОДНИ ЗАДАЧИ
- ОТГОВОРНОСТ И КОМУНИКАТИВНИ УМЕНИЯ
- УМЕНИЯ ЗА РАБОТА С КОМПЮТЪР, MS OFFICE, ИНТЕРНЕТ
- ВЛАДЕЕНЕ НА АНГЛИЙСКИ ЕЗИК/ПРЕДИМСТВО/
Основни задължения и отговорности:
Комуникация с клиенти по телефон и ел. поща;
Подпомага дейността на счетоводството;
Извършва дейности по координиране и подпомагане на административните въпроси в офиса;
Работи с офис техника
Изготвя и подрежда документи
Спазва вътрешно фирмените правила и високо ниво на конфиденциалност
Ние предлагаме:
- Възможност за кариерно развитие и реализация;
- Постоянен трудов договор;
- Добро и КОРЕКТНО заплащане;
- Дългосрочни трудови взаимоотношения;
- Твърдо стартово възнаграждение
Ако предложението ни представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете Автобиография и актуална снимка!

June 10th, 2022

Сливен

Административни, Офис и Бизнес дейности