ОФИС СЪТРУДНИК

Няма описание

Tърсим амбициозен специалист, имащ желание за работа и самоусъвършенстване. Опита е предимство, но не е задължителен - водещо е желанието за работа и развитие.
ЗА НАС:
“ЕНЕРДЖИДИЗАЙН” ЕООД е фирма ситуирана изцяло в сферата на проектантските и консултантските услуги. Основните дейности на фирмата са:
• Мениджмънт на проекти.
• Цялостно проектиране на сгради и съоръжения.
• Обследване и сертифициране на съществуващи сгради и системи.
ОТГОВОРНОСТИ:
• Управление на кореспонденцията и анализ на информацията.
• Попълване на тръжни документи по ЗОП.
• Подпомагане на проектантския екип.
• Подготовка и окомплектоване на проекти.
ИЗИСКВАНИЯ:
• Добра компютърна грамотност.
• Находчивост и умение за диалог със служители в различни администрации.
• Желание за развитие и изграждане, като специалист.
ПРЕДИМСТВА:
• Опит със софтуери за чертане и визуализация.
• Опит в изготвянето на тръжна документация за участие в Обществени Поръчки.
• Познаване и желание за работа със ЗОП и ППЗОП.
ПРЕДЛАГАМЕ:
• Трудов договор, фирмено обучение и условия за кариерно израстване.
• Работа в модерен и уютен офис (09:30 - 18:30 ч.) в млад и амбициозен колектив.
• Конкурентно стартово възнаграждение + увеличение при положителни резултати.
ДОКУМЕНТИ НЕОБХОДИМИ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ:
• Ясна и подробна автобиография.
• Други документи - по преценка на кандидата.
На интервю ще бъдат поканени само предварително одобрените кандидати.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности