ОФИС СЪТРУДНИК

Няма описание

Фирмата ни търси да обучи и присъедини към екипа си сътрудник в офиса, който да посреща предизвикателствата на работния ден с желание и вдъхновение.
Работим с европейски водещи компании, лидери в областта на вътрешния интериор. Очакваме да се запознаем с мотивирани, търсещи и любопитни хора.
Отговорности:
- приемане на заявки от клиенти на дребно и едро
- обработване на заявки и проследяване на тяхното изпълнение
- изготвяне на оферти
- следене на задълженията и разплащанията от клиентите
- водене на кореспонденция с партньори от страната и чужбина
- организиране на доставки и транспорт
Изисквания:
- Отличен писмен и говорим английски език
- Допълнителен език е предимство
- Опит в областта на търговската дейност е предимство
- Компютърна грамотност
Предлагаме:
- Работа на пълен работен ден от понеделник до петък на трудов договор
- Възможност за развитие на професионалните умения и знания
- Ваучери за храна

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби