Офис сътрудник

АКТИВ – ПРОФЕСИОНАЛЕН ДОМОУПРАВИТЕЛ предлага пълна гама от висококачествени услуги, свързани с управление на сгради в режим на Етажна собственост.  Ние се грижим за вашата изрядна документация, осигуряване събираемостта на входните такси, заплащане на сметки, организиране на ремонтни дейности, както и предлагаме комплексни решения за всички проблеми, възникнали в Етажната собственост.Заедно ще променим облика на вашия вход, блок, квартал и града, в който живеем и работим - ДОВЕРЕТЕ НИ СЕ!

АКТИВ - ПРОФЕСИОНАЛЕН ДОМОУПРАВИТЕЛ търси да назначи служител за позицията "ОФИС СЪТРУДНИК"
Изисквания:
- Завършено средно или висше образование;
- Компютърна грамотност - умение за работа с MS Office - Excel, Word;
- Работа с офис техника;
- Способност за работа в екип;
- Добра култура на комуникация и поведение;
- Енергична личност в добро физическо и психично здраве;
- Чувство за отговорност и сериозно отношение към поетите професионални ангажименти;
- Комбинативност, умения за работа с различни клиенти, свързани с приемане и обработване на информация, способност за вземане на решения;
- Опит на подобна позиция е предимство
Отговорности:
- Водене на кореспонденция;
- Класифициране и съхраняване на документи;
- Поддържане и съхранение на фирмена документация;
- Следене за навременното и качествено изпълнение на поставените задачи;
- Създаване на отчети в табличен вид.

June 10th, 2022

Търговище

Административни, Офис и Бизнес дейности