ОФИС СЪТРУДНИК

Мудера ЕООД е водещ вносител на строителни материали от стомана за жилищни и индустриални сгради.  За нуждите на жилищното строителство предлагаме: улуци, тръби и аксесоари метални керемиди метални керемиди с посипка покриви от двоен фалц  За сегмента индустриално строителство предлагаме: профилирана ламарина сандвич панели тънкостенни профили метални сгради

Мудера ЕООД предлага покривни системи и термо панели. Основното приложение на материалите е в строителството и индустрията.
За тази цел търсим да назначим позитивен, комуникативен и отговорен колега, който да работи в екип.
Основни задължения:
Подпомага и консултира клиентите по телефона, както и на място в обектите ни.
Информира клиентите относно статусите на техните поръчки.
Подготвя документи за изпращане на поръчки (товарителница, фактура, касова бележка).
Дава предложения за подобрения на работния процес.
Изискванията:
Вежливост, позитивизъм и отговорност към клиентите, екипа и компанията.
Желание и умения за екипна работа.
Работа с компютър - MS Office, касов апарат.
За предимство се считат: техническо образование, опит в строителството и владеене на чужди езици.
Компанията предлага:
- дългосрочни отношения;
- постоянен трудов договор;
- работа в утвърдена и растяща компания, лидер в своята област;
- възможност за професионално развитие, обучения и повишаване на квалификацията;
- работа в екип от мотивирани професионалисти, в приятелска работна среда;
- динамична и предизвикателна работа;
- развиващо се възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати.
Ако отговаряте на посочените изисквания и имате желание да се присъедините към нашия екип, моля кандидатствайте, като изпратите актуална снимка и работна автобиография.
Кандидатурите ще бъдат разглеждани конфиденциално. Контакт ще установим само с одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности