ОФИС РЪКОВОДИТЕЛ - ОТДЕЛ ценообразуване

Фирма ХИКОВИ е пазарен лидер в бранша за луксозно обзавеждане на баня. Разполага с верига от мострени зали, за които набира служители, имащи желание за развитие в перспектива. Нашият екип от специалисти обуславя лидерската ни позиция на пазара. Предлгаме обучение за служителите си с цел усъвършенстване на качествата им. Фирмата осигурява посещения на най-големите изложения в Европа в сферата на интериорния дизайн, които дават увереност и самочувствие в бъдещото предлагане на продуктите.

Фирма ХИКОВИ е пазарен лидер в бранша за луксозно обзавеждане на бани. Разполага с верига от мострени
зали, за които набира служители, имащи желание за развитие. Лидерската си позиция дължим на качеството, както и на нашия екип от специалистии, за които се стремим непрекъснато да предлагаме обучение и развитие на компетенциите.
Във връзка с разширяването на дейността си фирмата обявява конкурс за длъжността:
ОТГОВОРНОСТИ:
- обработване на ценови листи
- кореспонденция по телефон и e-mail с чуждестранни партньори
- работа със специализиран софтуер
- проверка на проформи фактури
- изготвяне на оферти към корпоративни клиенти
- подготвя и съхранява необходимата документация
- организира доставки
- изготвя справки, анализи и заявки
ИЗИСКВАНИЯ:
- висше икономическо образование
- задължително владеене на английски език
- много добра компютърна грамотност / MS Office пакет - задължителен/
- опит в работата със специализиран софтуер
- способност за справяне в напрегнати ситуации
- умения за работа в екип
- стаж в областта минимум 2 години
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- пет дневна работна седмица
- постоянна заетост
- трудов договор, осигуряване
- много добро заплащане,+бонус
- работа в млад екип
Ако отговаряте на посочените изисквания и имате интерес към длъжността , моля изпратете автобиография с приложена актуална снимка и мотивационно писмо. След предварителен подбор по документи одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Вашата кандидатура ще бъде разгледана при спазване на пълна конфиденциалност и според изискванията на ЗЗЛД

June 10th, 2022

Варна

Шофьори, Куриери