Офис-организатор

Няма описание

„Призма Транслейшънс” е утвърдена агенция за превод и легализация на документи, която през последните 17 години доказа висок професионализъм, качество, компетентност и коректност в отношенията с клиенти и колеги.
В хода на разширяване на дейността ни търсим отговорна и мотивирана личност, която да допълни екипа ни.
Задължения, свързани с длъжността:
- приема и организира изпълнението на поръчки, постъпващи по ел. поща, по телефона и на място в офиса на агенцията
- проследява изпълнението на отделните поръчки с оглед спазване на поетите срокове и постигане на висок стандарт на качество
- кореспондира с клиенти и преводачи и издава изпълнените поръчки
- проследява плащанията по отделните поръчки, издава фактури, работи с касов апарат и др. съпътстващи офис дейности
- превод на формулярни документи
Изисквания:
- висше/средно образование (предимство: филология, лингвистика, езикова гимназия, специалности със засилено преподаване на чужди езици);
- познания по немски/английски или др. езици;
- отлична компютърна грамотност, MS Office /Word, Excel/, Adobe Reader, ABBYY FineReader, PowerPoint, Outlook и др.;
- познаване на естеството на преводаческата дейност и изискванията при легализация на документи (предимство);
- добра комуникативност и умения за ефективно взаимодействие с клиенти;
- организираност и справяне с динамична работа;
- работа с офис техника;
Условия на работа:
- 5 дневна работна седмица /събота и неделя почивни дни/
- 8-часов работен ден, от 9.00 до18.00 часа
- добро възнаграждение съобразно опита и квалификацията
- трудов договор, СО
При интерес от Ваша страна изпратете автобиография с актуална снимка, кратко мотивационно писмо, документи за владеенето на езика, извършени преводи, препоръки и др.
След първоначален подбор по документи, одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю в офиса ни в гр. Варна.

June 10th, 2022

Варна

Административни, Офис и Бизнес дейности