Офис мениджър

Няма описание

ИТР Сървисиз ЕООД е динамична и бързо развиваща се компания, осигуряваща голям спектър от услуги за бизнеса в сферата на ИКТ - поддръжка на изчислителни центрове, комуникационни мрежи, бизнес решения, чрез технологии на Microsoft, VMware и Unix базирани системи, VoIP системи за комуникация, разработка и поддръжка на уеб приложения, уеб хостинг, поддръжка и подпомагане на потребители, ИТ консултантски услуги, търговия с компютърно и комуникационно оборудване и др.

Във връзка с разширяване на дейността си,

ИТР Сървисиз ЕООД търси мотивиран и отговорен служител за позиция

Офис мениджър, който да се присъедини към екипа.

Основни отговорности:

  • Подпомага административната работа на управителя и екипа;

  • Приема, изпраща и разпределя входяща и изходяща кореспонденция и изготвя писма, доклади, справки, отчети и други фирмени документи;

  • Участва във всички HR процеси в дружеството, вкл. защита на личните данни и осигуряване на здравословни и безопасни условия на труд, социална политика и др.;

  • Участва в организирането и подготовката на фирмени мероприятия.

Изисквания за заемане на длъжността:

  • Висше образование в някоя от следните области и направления: бизнес администрация, управление на човешките ресурси, икономика, мениджмънт;

  • Добро владеене на MS Office;

  • Добро владеене на английски език;

  • Умения за работа в екип;

  • Много добри комуникативни умения.

Личностни качества:
Отговорност, организираност, инициативност, стремеж към самообучение и самоусъвършенстване, честност и лоялност, желание за професионално развитие и надграждане на придобитите знания и умения.

Компанията предлага:

  • Интересна работа в динамична и развиваща се ИТ организация;

  • Коректни трудови взаимоотношения;

  • Конкурентно възнаграждение за положения труд;

  • Социални придобивки – ваучери за храна, пари за транспорт, паркомясто, осигурен служебен транспорт. След изтичане на изпитателния срок ИТР предоставя допълнително здравно застраховане, доставка на интернет за дома, 2 дни Home Office на седмица и др.

Документи за кандидатстване:
Aвтобиография;

Ще очакваме вашите кандидатури до 01.08.2022г.

Контакт ще бъде осъществен само с одобрените по документи кандидати. Всички лични данни ще се разглеждат в пълна конфиденциалност и при съблюдаване на ЗЗЛД и GDPR.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности