Офис-мениджър

Валдо 69 ЕООД е организация, развиваща успешно своята дейност в ИТ сферата, маркетинга, ПР индустрията. За нас е важно качеството, а не количеството, затова се стремим да изградим и обучим служителите си според нашият фирмен стандарт, за да допринесат максимално в развитието си в компанията.
Търсим амбициозни и мотивирани личности, които да се присъединят към нашият екип!
Ако Вие сте :
- Комуникативна и креативна личност с добри презентационни умения;
- Отговорни и лоялни;
- Бързо адаптиращи се към нова среда;
- Ориентирани към високи цели и личностно развитие;
- С отлични умения за преговори и работа под напрежение;
Вашите отговорности:
1.Подредба на документи
2.Попълване на документацията
• Договори
• Протоколи по фактури за предишен период
• Графици на служители те съобразено с работното време
• Трудови досиета
3. Дигитализация на цялата документация по предназначение
4. База с шаблони за документи :
• Започване на работа
• Договор за услуги
• По часове ( съобразено с работното време на осигуряващите се )
• За услуга ( one off ) – списък
• Протоколи за извършена услуга
5.Всеки договор трябва да бъде изготвен от :
• Проучване на трима недвижими адвоката
6.Следене и изпълнение периодично на плащанията по фактури за всички фирми
7.Следи документацията на VAT за фирмите в UK.
8.Следи за законови разпоредби,наредби и регулации, който влияят пряко на работния процес .
9.Поддържа застраховки на всички служебни автомобили .
10.Запознава се изцяло с плана за възстановяване и периодично ни информира за възможностите в него.
11.Следи европейските субсидии и запознава съдружниците с възможностите, които предоставят .
12.Ежедневно се запознава с всички държавни поръчки и запознава съдружниците с тях .
13.Прави проучвания на офшорни компании , места за регистриране на офшорни компании и ги систематизира на плюсове и минуси .
14.Регулярно поръчва консумативи за офиса .
15.Изготвя заплатите и авансите на персонала.
16.Следи за трудовите книжки и дали всеки работник се е разписал на листа за заплатата му .
17.Следи капиталите на движимото и недвижимото имущество
18.Следи индексите на SP500,Nosdask,Tesla,Amazon,Nrido,Altabet,Apple и уведомява управителя за вложение в проценти.
19.Следи за общото състояние на икономиката на БВП, съответно уведомява управителя на всяко тримесечие за промени.
20.Следи за лихвените проценти.
Ние ще Ви предложим:
- Трудов договор с Валдо 69 ЕООД
- Професионално обучение;
- Тийм Билдинги
- Конкурентно възнаграждение;
- Допълнителни бонуси;
- Възможност за кариерно и личностно развитие;
- Стимулираща работна среда в млад екип;
- Офис с отлична локация;
- Коректно отношение от страна на работодателя!
Ако желаете да получите перфектния старт в професионалната си кариера или искате да обогатите този, който вече имате, не се колебайте и минута повече и кандидатствайте при нас!
Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според изискванията на ЗЗЛД. Контакт ще бъде осъществен само с кандидатите, одобрени след предварителен подбор по документи.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности