Офис мениджър

Няма описание

3В Електроника е българска търговска фирма, предлагаща материали, консумативи и машини за производство и асемблиране на електроника и електронни компоненти.
За офиса си в гр. София 3В Електроника търси офис мениджър
ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
• Подготовка на писма, оферти, първични счетоводни документи (фактури, командировъчно) и т.н.;
• Организация на доставки и логистика;
• Кореспонденция с доставчици, клиенти, други фирми и институции;
• Ценообразуване;
• Технически преводи от и на английски език;
• Подготвя отчети и справки за партньорските фирми и ръководството, свързани с дейността му
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
• Средно или Висше техническо/икономическо/ химическо образование;
• Английски език – писмено и говоримо на работно ниво;
• Компютърна грамотност;
• Готовност за самостоятелна работа;
НИЕ ТЪРСИМ:
• Самостоятелна и отговорна личност с позитивно излъчване;
• Добра езикова култура;
• Аналитично мислене.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Интересна работа в един от най-бързо развиващите се и високотехнологични сектори;
• Работа на постоянен трудов договор;
• Служебен телефон и компютър;
• Месторабота: гр. София, с възможност за пътувания в цялата страна;
• Възможност за развитие.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Ще се свържем само с кандидатите, които отговарят на горните изисквания и ни изпратят кратко писмо с приложена автобиография на български език и актуална снимка.

June 10th, 2022

София

Производство