Офис мениджър

Няма описание

Отговорности:
- Водене и подредба на хартиен, електронен и DWG (Autocad) архив
- Попълване на липсваща документация
- Предоставяне на технически данни за обектите
- Изготвяне на приемо-предавателни протоколи
- Изготвяне на различни справки и анализи, свързани с дейността на отдела
- Участие в изготвяне на оферти към клиенти
- Изготвяне на различни документи, свързани с офериране, актуване и кореспонденция с клиенти
Изисквания:
- Диплома за средно или висше образование в областта на строителството - предимство
- Дисциплинираност, чувство за ред, отношение към детайла, коректност, отговорност при изпълнение на служебните задължения
- Ангажираност и отговорност към работния процес
- Добро владеене на Autocad е задължително
- Работа със счетоводна програма, изготвяне на фактури.
- Работа с офис пакет (Word, Excel, email)- отлично владеене
Ние предлагаме:
- Добро възнаграждение
- Отлична работна среда в млад екип
- Фирмено обучение
- Постоянен трудов договор.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности