АДВОКАТСКО ДРУЖЕСТВО ЙОСИФОВА,ИВАНОВ И ПЕТРОВ logo

Oфис мениджър

Няма описание

Адвокатско дружество „Йосифова, Иванов и Петров” търси да назначи офис мениджър /технически сътрудник, секретар/ка/.
Задълженията включват:
- посрещане на посетителите в офиса
- работа с офис техника, приемане на телефонни обаждания, входяща и изходяща кореспонденция, приемане на пратки, работа с куриери, призовкари
- координация на всички офис дейности, снабдяване с необходимите консумативи, поддържане на реда в офиса, организация на режийните разходи
- подпомагане на екипа в ежедневните задачи
- изготвяне на фактури и контакт със счетоводителите
Изискванията са:
- отлична компютърна грамотност – Word, Internet, счетоводен софтуер, офис техника
- организираност, комуникативност, бързина, лоялност и отговорност
- познанията по английски език са предимство
NB! Избраният кандидат следва да може да постъпи на работа в рамките на 2 /две/ седмици.
Възнаграждение:
- 1300 лв. нето;
- осигуровки върху пълната работна заплата;
Работно време:
- от 9.00 до 17.30 ч.
За кандидатстване моля изпратете
- CV
- актуална снимка
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности