Офис Асистент

Няма описание

Сериозна, бързоразвиваща се компания на пазара от 2009 година, представител на водещи производители в сферата на доставка и монтаж на врати търси да назначи за своя офис в гр. София
ОФИС АСИСТЕНТ
ИЗИСКВАНИЯ:
- Сериозна и отговорна личност, с добри познания в организиране на офисната дейност, както и в продажбеното и следпродажбено обслужване на клиенти.
- Работа в екип
- Добро владеене на английски език - писмено и говоримо ще се разглежда с предимство.
- Добро владеене на основните компютърни програми - MS Office / Excel и Outlook etc.
- Ораганизираност
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Координиране и организиране на работния процес в офиса;
- Изготвяне справки, фактури и други документи;
- Кореспонденция с клиенти и партньори на компанията в страната и чужбина;
- Обработка на входяща и изходяща поща и правилното разпределяне и архивиране;
- Посрещане на клиенти в офиса;
- Организиране на срещи и графици;
- Изготвяне и представяне на ежедневни справки за дейността на компанията и отделните звена;
Опит на подобна позиция e задължителен.
Компанията предлага:
- Динамична работа в млад екип;
- Отлична работна среда и условия;
- Мотивиращо възнаграждение;
- Фирмено обучение;
- Трудов договор;
Ако обявата представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, изпратете актуална автобиография и снимка.
Само одобрените ще бъдат повикани на интервю.
Ще бъде сключен трудов договор с фирма Стилодоорс ЕООД!
Кандидатурите Ви ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност. Личните Ви данни ще бъдат предмет на разглеждане единствено с оглед нуждите на настоящия или бъдещ подбор, при стриктно спазване Общия регламент за защита на личните данни (GDPR) и Закона за защита на личните данни и при всички случаи няма да бъдат предоставяни на трети лица. Можете по всяко време да упражните правата си свързани с личните Ви данни, в това число правото Ви на информираност, правото на достъп, на изменение, на ограничаване и правото да бъдете „забравени” – да бъдат изтрити личните Ви данни. Изпращайки кандидатурата си, Вие потвърждавате, че сте уведомени и предоставяте съгласието си за обработване на личните Ви данни за целите на подбора

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби