Офис асистент - продажби

VSS CAR ltd е фирма утвърдена в автокомплексното обслужване на моторни превозни средства:*продажба на превозни средства*застраховане*автосервизни услуги Нашият начин на работа:*ценим своите служители*подпомагаме тяхното лично и кариерно развитие*отворени сме към иновации и нови тенденции*поемаме отговорност за отлично представяне*адаптираме се бързо

София

VSS CAR ltd е официален представител на фирмите CoPart и Autobidmaster за България.
Основната ни дейност е внос и търгове на автомобили от САЩ,Канада и Дубай.
Относно нашето развитие търсим да назначим служител на позиция "офис асистент-продажби''
Изисквания към кандидата:
- Желание и умение за работа в екип
- Добре организирана и комуникативна личност
- Компютърна грамотност
- Лоялност и отговорност към поставените задачи
Основни отговорности :

- Консултиране на клиенти по телефон , имейл и чат
- Съдействие на клиенти при възникване на въпроси и затруднения
- Обработване на документи
Ние предлагаме:
- Пълно работно време
- Обучение и личностно професионално развитие
- Добро възнаграждение и бонусна система

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности