ОФИС АДМИНИСТРАТОР

Няма описание

Фирма Марица Имоти търси да назначи енергичен и отговорен човек за позицията "Офис Администратор".
ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
-Организира административният процес в офиса и подпомага на брокерите завършването на сделки;
-Изготвя и обработва необходимата документация за предстоящи договори;
-Следи за коректното изпълнение на условията и сроковете по сключени договори;
-Води входящи и изходящи разговори с клиенти;
-Изготвя поръчки за офис консумативи и следи за тяхната наличност;
-Спазва правилата за конфиденциалност на фирмената информация;
-Поддържа бази данни с имоти и клиенти ;
-Общува устно и писмено, като отговаря на запитвания и предоставя информация;
-Владеене на правописа, пунктуация, граматика и други, владеене на английски и руски език е предимство.
-Позицията не е подходяща за студенти
- Твърдо възнаграждение и трудов договор
ИЗИСКВАНИЯ:
-Добра компютърна грамотност-MS OFFICE;
-Умения за работа в екип;
-Прецизност и отговорност при изпълнение на поставените задачи.
-Организационни и комуникативни умения.
Ако отговаряте на посочените критерии, изпратете ни Вашето CV.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Бургас

Административни, Офис и Бизнес дейности