Офис администратор

Няма описание

„Лаб Технолоджи” ООД е динамично развиваща се компания в областта на денталната медицина.Стараем се да разбираме, да вникваме и да откликваме на желанията на всеки лекар. Целта ни е да осигурим спокойствие в справянето с ежедневните предизвикателства на денталната практика, чрез възможно най- доброто обслужване. С нашите продукти, хирургичните манипулации се извършват с лекота, безопасно и с висока степен на успеваемост. През последните няколко години, представихме на българските дентални специалисти няколко ключови иновации, които са последствия от съвременни познания, дългосрочни проучвания и наблюдения на постигнатото досега. Правим това за хората и техните усмивки! Вярваме, че подобряваме качеството на живот!
Предлагаме:
- Работа в млад и позитивен екип;
- Вътрешно обучение;
- Адекватно заплащане
Изисквания:
- Умения за работа в екип;
- Добра комуникация;
- Владеене на английски език;
- Компютърна грамотност- Word, Excel, PowerPoint;
Задължения:
- Оформяне на фирмена документация;
- Работа със сладова система;
- Комуникация с клиенти

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности