ОЦЕНИТЕЛ НА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Arco Real Estate е част от Arco Vara – водеща група компании в областта на недвижимите имоти. Основана през 1992 г. в Естония, днес фирмата е най-големият доставчик на услуги за имоти в балтийските държави.Arco Real Estate оперира в България от 2006 г., предлагайки широка гама от брокерски, оценителски и консултантски услуги на пазара. Фирмата също така развива и експлоатира два от най-атрактивните проекти в София – BLVD Residence и LIVD Apartments. Комбинираният ни опит като инвеститор и доставчик на услуги ни позволява да разберем по-добре нуждите на своите клиенти и да предложим най-подходящото решение. Справяме се с предизвикателствата на пазара на недвижими имоти с голяма доза внимание към детайлите и отговорност към клиента.www.arcoreal.bg | skype:arcobg1

ОЦЕНИТЕЛ

ARCO REAL ESTATE е агенция за недвижими имоти, която оперира в България от 2006 г. и предлага широка гама от брокерски, оценителски и консултантски услуги на пазара. Отдел „Оценки и пазарни анализи“ се състои от професионалисти със значителен опит в тази област. Отделът непрекъснато развива своята партньорска мрежа и работи с над 50 сертифицирани оценителя, чиято дейност покрива над 95% от територията на България. Нашите оценители извършват оценки, както за недвижими имоти, така и за земеделска земя, дълготрайни материални активи и търговски предприятия и вземания и др.

Във връзка с разширяването на дейността на отдел "Оценки и анализи", ARCO REAL ESTATE търси за назначи опитен Оценител на недвижими имоти.

ОТГОВОРНОСТИ:

• осъществяване на експертни оценки в сферата на недвижимите имоти;
• намиране на най-добрите решения по изискванията на клиентите, относно инвестиционни проекти;
• изготвяне на оценки и анализи според установените норми и стандарти;
• провеждане на огледи и консултиране;
• поддържане на дългосрочни отношения със съществуващи клиенти.

ВИЕ СТЕ ИДЕАЛНИЯТ КАНДИДАТ, АКО:

• имате валиден сертификат за оценителска правоспособност, издаден от КНОБ (всеки следващ е предимство);
• имате висше строително, техническо и/или икономическо образование;
• имате отлични организационни и презентационни умения;
• притежавате добра компютърна грамотност (MS Office);
• имате коректно отношение към клиента на компанията;
• желаете професионално развитие в сферата на недвижимите имоти;
• умения за организиране на работата и управление на времето;
• способност за ефективна работа под напрежение;
• шофьорска книжка;
• владеете английски език – писмено и говоримо (препоръчително).

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

• работа в отличен и способен екип от професионалисти;
• твърдо месечно възнаграждение + бонусна система, в зависимост от постигнатите резултати на отдела;
• възможност за работа от вкъщи;
• бонус гориво за огледи;
• трудов договор;
• професионално фирмено обучение;
• ползване на служебен автомобил за огледи.

June 10th, 2022

София

Недвижими имоти