Общ работник за възстановяване на настилки / полагане на тротоарни плочки

Няма описание

Ако имате опит и интереси в строителството на промишлени и енергийни обекти и практически умения в изграждането им и желаете развитие, ние Ви очакваме в екипа на БГ Индустриъл Груп ЕООД.
Търсим да назначим Общ работник в строителството за дейности по възстановяване на настилки
Отговорности и задължения:
- Разваляне / демонтаж на съществуваща тротоарна настилка, демонтаж на тротоарни плочи
- Полагане на настилки, павета, плочи
- Подготовка на площадката за полагане на тротоарни плочи, павета
- Помага на монтажниците при работа
- Извършва товарно-разтоварни дейности
- Подрежда и почиства строителния обект след приключване на работа
Изисквания:
- Образование – подходящо за заеманата позиция
- Умения и натрупан опит на подобна позиция
- Опит в областта на промишленото строителството и свързаните услуги
- Стриктно спазване на правилата за здравословни и безопасни условия на труд
- Умения за работа в екип
- Инициативност и отговорност към поставените задачи
Компанията предлага:
- Работа на постоянен трудов договор
- Дългосрочно и перспективно взаимно сътрудничество, с отлична възможност за професионално развитие
- Коректен режим на труд и почивка
- Високо ниво но професионализъм
При интерес моля да ни изпратите през онлайн формуляра Вашата автобиография, като посочите най-ранната дата, на която може да започнете, както и очакванията Ви за заплащане.

June 10th, 2022

Варна

Шофьори, Куриери