Общ работник в производствo и товарач

Фирма „ Лорекс Груп” ЕООД е лидер в областта - производство, доставка и монтаж на Алуминиева и PVC дограма, окачени и вентилируеми фасади, еталбонд, щори, комарници, стъклопакети. С индивидуалния подход към всеки клиент, оферта или поръчка, както и с коректното и качествено изпълнение, фирма „ Лорекс Груп” ЕООД се превърна в предпочитан партньор, както за дистрибутори и частни клиенти, така и за корпоративните клиенти.
Във връзка с увеличаващия се обем на работа, Ви предлагаме възможността да се присъедините към нашия успешен и мотивиран екип от професионалисти в производствената ни база, които спомагат за реализирането на основните приоритети и принципи на нашата фирма.
Основни задължения:
- Извършва товарене,разтоварване,пренасяне, подреждане на леки и тежки предмети, ръчно или с механизирани средства, в производствени помещения, складове. Като спазва изискванията на технологичните инструкции за извършваната работа
- Извършва подреждане на профили , преместване на това¬рите с мотокар и др.; прилага правилата за подреждане, укрепване и обвързване на всички видове товари в товарни автомобили, извършва ръчни товаро-разтоварни работи на ПВЦ рамки, стъклопакети
Изискванията за заемане на длъжността:
- Основно, средно образование
- Да проявява коректност в работата и в отношенията с ръководителите и с другите работници и служители;
- Да проявява висока дисциплина и отговорност при спазване на изискванията за безопасна работа;
- Да повишава знанията и квалификацията си, както и да помага за повишаване на квалификацията на други работници и специалисти.
Компанията предлага:
- Работа във високо квалифициран и мотивиран екип;
- Възможности за разширяване на квалификациите и професионалното развитие в рамките на компанията;
- Атрактивно възнаграждение ;
- Допълнително стимулиране при постигнати резултати;
- Работа в динамична и предизвикателна среда.
Необходими документи:
1. CV;
2. Копие от Диплом за завършено образование ;
3. Актуална снимка.

Местоработата е в производствената база на "Лорекс Груп ЕС" ЕООД , която се намира в гр.Шумен, складова база Агро Найл, кв. Тракия
Моля, оставете телефон за връзка.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално.
Ще се свържем само с одобрените кандидати.
send
KАНДИДАТСТВАЙ

June 10th, 2022

Шумен

Търговия и Продажби