ОБЩ РАБОТНИК В МАГАЗИН

ЕВРОПЛОД е търговска марка, представляна от фирма “Гама Трейдинг” ЕООД. Създадена е в началото на 1991 година и от тогава се развиваме в сферата на вноса и логистиката на най – качествените стоки (плодове, зеленчуци, ядки) на пазара. Дългогодишни партньори са ни повечето големи хотели и хотелски вериги, супермаркети, ресторанти, търговци на едро и дребно по южното черноморие и зимните курорти. Квалифицираните работници, огромния натрупан опит, винаги актуалните цени, модерната техника и складови бази с които разполагаме, ни дава увереност в нашето бъдеще и печели доверието на клиентите ни.

РАБОТНИК/ТОВАРАЧ
ЕВРОПЛОД Китен извършва търговия с пресни плодове, зеленчуци, ядки и сушени плодове на едро и дребно.
Набираме персонал за летен сезон 2022 г. в гр.Китен в магазин за плодове и зеленчуци.
Задължения и отговорности:
-обслужване и консултиране на клиентите в магазина
-маркиране на продукти на касата
-подреждане и съхранение на стоките
-подпомагане за поддържане на добра хигиена и ред на работното място
-шофьорска книжка.
Изисквания към кандидатите:
-Бързина и енергичност
-Отговорност
-Готовност за работа в динамична среда
-Умения за работа в екип.
Ние предлагаме:
-Много добро трудово възнаграждение с възможност за получаване на бонуси, при добри резултати и желание за работа.
-Въвеждащо обучение.
-Осигурена квартира или пътни разходи.
-Работа в млад екип.
-Възможност за целогодишна заетост.
Моля ,изпращайте Вашата автобиография с актуална снимка.
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Предоставената от Вас информация ще бъде защитена съгласно ЗЗЛД.
Моля кандидатите да се обаждат на посочения телефон 0884/363323 - Червенкова.

June 10th, 2022

Китен

Търговия и Продажби