Общ работник в кухня

Помощник/ Общ работник в кухня
Кетъринг фирма специализирана в производството на готвени храни търси да наеме човек за своя производствен цех в кв.Манастирски ливади в близост до Южен парк.
Ние ви предлагаме:
*Работа 4 дни седмично и заплата 1400лв (нето). Работи се два дни от 12:30 до 21:30 и два дни от 13.30ч до 21.30ч, почивни дни петък, събота и ден през седмицата.
*Трудов договор и осигуровки;
*Заплатата се изплаща по банков път на всяко 10 число за предходния месец.;
* Не се задържа заплата;
Задължения и отговорности:
*Подпомага работата на главния готвач;
*Подготвя хранителни продукти;
*Разпределя готовата храна в кутии;
*Затваря ги с капачета и поставя етикети;
*Подрежда да ги по стелажи.
*Поддържане на висока хигиена на работното място;
Изисквания:
* Средно образование
Не се изисква опит на подобна позиция, а единствено желание за работа.
Ако проявявате интерес към обявата, моля да се свържете с нас на тел.0889070009

June 10th, 2022

София

Производство