ОБЩ РАБОТНИК В ГАРАЖ

Юроспийд е основана през 1994г. в София.Управлява 200 /двеста/  товарни  автокомпозиции, по международни и вътрешни релации. Влекачите отговарят на най-новия стандарт Евро 6, със средна възраст 1.8 години.ЛОГИСТИКА, МУЛТИМОДАЛНИ РЕШЕНИЯЛогистичен център Юроспийд е създаден през 2004 на ЖП гара Петърч – на 15км западно от София, с директен достъп до ЖП коловоз. Обща площ е около 26 000 m2, в т.ч. над 7000 m2 паркинги и маневрени площи, сгради с разгъната площ от над 5000 m2 в т.ч. административни, складови и производствени площи. Прилагане на комплексни логистични решения – включително и комбинирани превози: ЖП-Автомобилен транспорт.МЕЖДУНАРОДЕН ОПИТ И РАБОТА С ДИСТРИБУТОРСКИ ВЕРИГИВече 26 години Юроспийд ООД е предпочитан превозвач на най-големите корпоративни износители в посока Великобритания, Италия, Франция и Германия. Доставяме директно до рампа на най-големите дистрибуторски вериги в Европа като: TESCO, SAINSBURY ‘S , SOMERFIELD, WAITROSE, MORRISONS и др.

Юроспийд ООД е създадено през 1994 год. в София и предоставя транспортни услуги с фокус върху Западна Европа. Фирмата има изградена ефективна партньорска мрежа с водещите европейски фирми. В експлоатация са 200 товарни композиции по международни и вътрешни релации. Всички влекачи са марка ДАФ и са лизингови с максимален срок за експлоатация от 3 (три) години. Поддържаме автомобилен парк от полуремаркета, както малък брой лекотоварни автомобили за вътрешна логистика. Наред със собствения логистичен център управляваме и център за ГТП и собствен сервиз.
Предлагаме да станете част от екипа ни - за момента има вакантна длъжност за общ работник в Гараж "Юроспийд".

Изисквания:
- Малък практически опит като общ работник в Гараж е предимство;
- нагласа за работа в екип;

Отговорности и Задължения:
- подпомага ремонта, поддържането, монтажа и демонтажа на части, възли, агрегати, работни течности, филтри и др. по тежкотоварната автомобилна техника;
- Изпълнява поставени задачи;

Фирмата предлага:

- работа на пълен работен ден;

- постоянен трудов договор;

- стабилно възнаграждениие и редовно и сигурно заплащане на труда;

- безплатен транспорт до работното място;

- безплатно облекло;

- безплатно обедно хранене;

Прикачете своето CV и се присъединете към нашия сплотен колектив и успешно развиваща се фирма!

Всички одобрени кандидати, ще бъдат поканени на интервю!

Важно: "Юроспийд" ООД е администратор на лични данни и обработва личните данни, съгласно Закона. За да ги обработва обаче, е необходимо Вашето съгласие. Ако прикачите своето CV, вие давате своето съгласие ние да обработим Вашите лични данни. Моля, ако не желаете и не сте съгласни, не прикачвайте своето CV към обявата ни.

ЗА КОНТАКТИ : от 09:00 - 17:00 часа - +359 88 2732010

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби