Общ Работник

Няма описание

"Анес-96" ООД е компания работеща в сферата на управление на отпадъци.
За нуждите на компанията и във връзка с увеличаване обема на работа компанията търси да назначи:
Общ работник.
Основни задължения:
- Извършва работи по товарене и разтоварване на стоки и материали и пренасянето им от и до работни помещения и превозни средства.
- Почиства и сортира складове, дворни площи и работни помещения от отпадъчни материали и брака, като ги отнася на предварително определените за това места
- Товарене и разтоварване на товари
- Сортиране на товари
- Подреждане на складова база
- Работа с палетна количка
- Подпомагане в работата на другите служители
- Изпълнява и други задачи, свързани с длъжността, конкретно възложени му от ръководството на предприятието.

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:
- Образование – средно общо или основно.
- Лични качества – добро психическо здраве, оперативност, изпълнителност
Компанията предлага:
- Пет дневна работна седмица;
- Трудов договор;
- Отлични условия на труд;
- Сплотен колектив и приятна работна среда;
- Възможност за израстване свързана с допълнително възнаграждение;

June 10th, 2022

Пловдив

Шофьори, Куриери