ОБЩ РАБОТНИК, ПРОМИШЛЕНОСТТА

Няма описание

„Сарк България" АД е новооткрито предприятие, част от Sarkuysan A.S., РТурция - създадена през 1972г., сред водещите европейски компании в производството на медни изделия.
Във връзка с увеличаване обема на произвежданата продукция и разширяване на производствените мощности фирмата търси да наеме служители на длъжност
"ОБЩ РАБОТНИК, ПРОМИШЛЕНОСТТА"
ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
• Почистване на производственото помещение, при необходимост на машини и съоръжения
• Следване на инструкциите за опаковане и извършването му
• Поставяне на опакованите модули (макари) върху палети
ИЗИСКВАНИЯ:
• Изпълнителност и отговорност;
• Сръчност;
• Внимание към детайла;
• Умение за работа в екип;
• Управление на палетна количка и мотокар ще бъде предимство;
ПРИ НАС ЩЕ ПОЛУЧИТЕ:
• Въвеждащо обучение
• Високопрофесионална работна среда
• Възможности за развитие в една от най-успешните световни компании
• Отлични условия на труд
• Дълосрочна работа
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност. Предоставянето на лични данни по тази обява е доброволно и те ще бъдат използвани единствено и само за целите на подбора. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

Шумен

Производство