ОБЩ РАБОТНИК

Няма описание

Крум Мушев, е утвърден лидер на българския пазар в производството на колбаси и месни деликатеси.Главна цел на компанията е високо ниво на компетентност и отговорност, високо качество на работа, предлагаща конкурентни продукти и услуги.Производството ни се намира в село Вакарел.
Във връзка с разширяване на нашата дейност, обявяваме свободни позиции за длъжността “Общ работник промишлено производство“
Отговорности, предвидени за позицията:
Основни задължения:
- управление и контрол на машина за преработка на месо и месни заготовки;
- подготвя работното място и настройва машината за работа;
- следи за изправността на машината; следи качеството на готовата продукция да отговаря на изискванията и при отклонение да ги коригира;
- подговяне на дози по заложената в предприятието технология;
;подрежда готовата продукция; грижи се за безаварийната работа на машината; участва в оценката на риска, обхващаща опасностите при управление и обслужване на машината и района около нея;:
-ръчна работа и работа с машини; поддържа хигиена на работното място съгласно изискванията;
-спазване на хигиенните и технологичните изисквания свързани с производството на продукта;
-спазване на нормативната уредба за безопасност и здраве при работа и противопожарна защита и правилника за вътрешния трудов ред; изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.
Нашите изисквания към кандидатите:
-желание за работа;
- готовност за интензивна работа в екип;
- отговорност, организираност, коректност и експедитивност
Нашето предложение към Вас:
- възможност за професионална реализация;
- коректни трудови взаимоотношения - трудов договор и пълно социално осигуряване;
- Предлагана заплата: 800,00 BGN( бруто)
Ако нашето предложение, представлява интерес за Вас, ще очакваме да ни изпратите своята актуална автобиография.
Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита, съгласно изискванията на ЗЗЛД и GDPR.
Кандидатите, одобрени по документи ще бъдат поканени на лична среща.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби