Oбщ работник

Рууф Дизайн ООД се специализира в предлагането на метални покриви. Фирмата е официален търговски представител на Blachotrapez – полски производител на метални покриви. В складовата база, разположена в гр. Мартен, ние разпологаме с всичко необходимо за покрива, произведено от метал – метални керемиди, гофрирана ламарина и улучна система, широк асортимент от покривни аксесоари и комплектация от обшивки.
Позицията включва следните дейности и отговорности:
-обслужване на клиенти и представянето на фирмените продукти
-приемане на заявки (устни и писмени) за доставка на стоки, както и тяхното изпълнение
-следене на складови наличности, поръчване и приемане на стока;
-товаро-разтоварителни дейности
-подреждане на стока
-работа с абкант (след проведено обучение от наша страна)
Необходими умения и изисквания за изпълнение на длъжностната позиция:
- опит в сферата на обслужването и работа с клиенти
- комуникативност, точност и отговорност
За допълнителни предимства ще се считат:
-притежание на свидетелство за управление на мотокар
- притежание на свидетелство за управление на МПС кат. „B”.
Ние предлагаме на нашите служители:
-Професионално обучение и възможност за развитие
-Сигурна и безопасна работна среда
-Трудов договор и осигуровки
-Редовно изплащане на възнаграждението
Ако желаете да кандидатствате по обявената позиция, моля изпратете своята професионална автобиография, в която следва да посочите минимум категории лични данни: име и фамилия; телефон за контакт; имейл адрес; данни за професионален стаж; данни за образование и обучение;

June 10th, 2022

София

Производство