ОБЩ РАБОТНИК

Луксозен почивен комплекс, категория 5 звездиХотелска част от 150 легла и над 650 апартаментаКомплексен СПА център3 ресторанта, 4 външни бара, 1 плажен бар, 1 пиано бар, морски атракциони - джетове, лодки, моторни лодки, водни колела и много други7 басейна, собствен плажСезон от 15 април до 10 октомври

Ваканционно селище “Райска Градина” 5 * - Свети Влас търси да назначи общи работници за сезон лято 2021
Изисквания:
- шофорска книжка кат. Б
- основно или средно образование;
- добри умения за работа в екип;
Задължения:
- Ежедневно поддържане на общите площи в хотела,сградите,комплекса.
- Спазване на стандартите за работа на хотела;
Ние Ви предлагаме:
- безплатен транспорт или настаняване;
- динамична и предизвикателна среда;
- безплатна храна,униформа;
- работа в отлични условия и млад екип;
- спазване на изискванията по Кодекса на Труда;
- Конкурентно и сигурно заплащане;
Ако отговаряте на посочените изисквания и предложението представлява интерес за Вас,
моля, изпратете автобиография с актуална снимка, на имейл.
тел за връзка: 0885123186
Предоставената информация е защитена от ЗЗЛД.
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Свети Влас

Търговия и Продажби