Общ работник

Палети БГ ЕООД е компания специализирана в производството и търговията с продукти от дървесина. От основаването си през 2003 година до днес тя се утвърждава като една от водещите компании в дървообработването в България.
Изисквания към кандидатите:
- отговорност при изпълнение на задълженията;
- готовност да се обучава
Задължения:
- изпълнява обща работа, свързана с физическо натоварване
- грижи се за поддържане реда на работното място ;
- изпълнява всякакви допълнителни дейности, необходими за осъществяването на работния процес
- осигуряване на пълната работна заплата
Ние Ви предлагаме:
- Атрактивно заплащане според постигнатите резултати
- Допълнителни бонуси при постигнати отлични резултати;
- Фирмени обучения;
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете Ваша автобиография и актуална снимка.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Изпратените от Вас документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери