Настройчик на шприц машини

Велико Търново

Във връзка въвеждане в експлоатация оборудване за производство на спринцовки за еднократна употреба „Момина крепост“ търси да назначи – Настройчици на шприц машини
Основни задължения:
- Осъществява монтаж и демонтаж на инструменти;
- Стартира и спира шприц машините;
- Поддържа производствения процес на машините и периферни оборудвания по предварително утвърден технологичен режим;
- Прави настройки на машините и корекции при появата на проблеми, свързани с отклонения от производствения цикъл;
- Спазва трудова дисциплина и правилата за безопасна работа с машини и съоръжения.
Изисквания:
- Средно специално техническо или по-високо образование е предимство;
- Опит на сходна позиция ще се счита за предимство;
- Отговорност, дисциплинираност и изпълнителност към възложената работа;
- Умения за работа в екип – тактичност и лоялност.
Условия :
- Добро възнаграждение по постоянен трудов договор с пълни осигуровки;
- Редовно изплащане на трудовото възнаграждение;
- Пълно работно време - 8 часа - трисменен режим на работа;
- Допълнително здравно осигуряване;
За да кандидатствате по тази обява изпратете Вашето CV. Документите на кандидатите ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Ремонтни и Монтажни дейности