НАСТРОЙЧИК ХИДРАВЛИЧНИ ПРЕСИ

Фирма NES Ltd. e основана в гр. Шумен и е специализирана в производството на изделия с търговски марки SUNSYSTEM и BURNiT, ползващи алтернативни източници на енергия, щадящи околната среда.Екипът е съставен от над 360 високо квалифицирани професионалисти. Дружеството разполага със собствени производствени, складови и административни бази в Шумен и София от над 30 000 кв. м. площ. Качеството на всички дейности се управлява по система за управление на качеството ISO 9001:2008. Дистрибуцията на продукцията се осъществява от партньорска мрежа, покриваща територията на цялата страна и Европа. Повече от 70% от продуктите на NES се реализират зад граница.

ЗА ФИРМАТА:
Фокусирайки се върху използването на чиста възобновяема енергия и благодарение на десетилетия опит и иновации в създаването на уреди за отопление и топла вода за всяко домакинство и промишлеността, компанията успешно се затвърди като предпочитан и разпознаваем производствен лидер сред 70 държави на 5 континента. Следвайки производствените цели и амбиции, предстои откриване на нов завод, във връзка с което компанията събира нов екип от професионалисти. Горди сме, че достойно защитаваме мисията на компанията да осигуряваме по-добър живот чрез продуктите, които произвеждаме.
ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Извършват дейности по настройка и управление на хидравлични преси;
• Контролира, следи състоянието на инструментите и при необходимост ги подменя;
• Следи за качеството на процеса . Контролира размерите с контролно-измервателни уреди и инструменти;
• Изпълнява зададения от технолога технологичен режим за изработка на детайли , при установяване на допуснати дефекти в производство уведомява незабавно прекия си ръководител и ги отстранява в определените срокове , извършва ежедневна профилактика и техническо обслужване на машината .
ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА
• Отговорност и организираност;
• Развити технически способности;
• Предишен опит на подобна позиция е предимство.
НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Работа на трудов договор в утвърдена компания;
• Мотивиращо възнаграждение, обвързано с опита и квалификацията;
• Фирмени обучения и курсове в страната и чужбина;
• Възможност за израстване и развитие в компанията;
• Осигурен безплатен транспорт;
• Осигурено безплатно хранене на територията на компанията.

June 10th, 2022

Шумен

Шофьори, Куриери