Многознаева, Куртажова and Сапунджиева-2009 logo

НАСТРОЙЧИК CNC МАШИНА АБКАНТ

„АК Електрик“ АД е дъщерно дружество на AQ GROUP AB (Швеция), който е световен производител на компоненти и системи за индустриални клиенти с високи изисквания. Опита и знанията, които придобихме от работата си в AQ GROUP AB, ни даде увереността да проектираме и произвеждаме електрически табла и компоненти,  да асемблираме продукти и да предлагаме ефективни ценови решения за взискателни индустриални клиенти. В нашият свят, качество, ефективност и прецизност на доставката, вървят ръка за ръка.

„АК Електрик“ АД е дъщерно дружество на AQ GROUP AB (Швеция), който е световен производител на компоненти и системи за индустриални клиенти с високи изисквания. Опита и знанията, които придобихме от работата си в AQ GROUP AB, ни даде увереността да проектираме и произвеждаме електрически табла и компоненти, да асемблираме продукти и да предлагаме ефективни ценови решения за взискателни индустриални клиенти. В нашият свят, качество, ефективност и прецизност на доставката, вървят ръка за ръка.
Във връзка с развитието на нашият производствен екип, търсим отговорен оператор на CNC машина, който да допринася за развитието на нашата компания.
Отговорностите:
Ще извършвате работата на машина с ЦПУ в точно определен срок.
Ще отговаряте за количеството и качеството на произведената продукция.
Ще отговаряте за поддръжката на поверената Ви машина в изправно състояние.
Ще администрирате процесите с ERP.
Изискванията:
Средно образование.
Отлични технически познания и практически опит в работата с техническа документация.
Професионален опит поне 3 г. в сродна среда.
Добра компютърна грамотност и знания за работа с машини с ЦПУ.
Добри умения за работа в екип и готовност за работа на двусменен режим.
Нашето предложение:
Предизвикателна работа в приятна и достойна работна среда.
Мотивиращо възнаграждение и ежемесечни бонуси.
Ваучери за храна. Допълнително здравно застраховане.
Служебен автобус от Перник или поемане на разходите за пътуване от друго населено място с автомобил до Радомир.
Ако решите, че Вие сте подходящият кандидат, изпратете ни професионалната си автобиография.

June 10th, 2022

Радомир

Производство