Настройчик на окачествителни машини

    „РУБИН“ – гр. Плевен е утвърден производител с над 55 годишен опит в производството на стъклен амбалаж.      Стъкларски завод „Рубин“ предлага над  400 различни артикула, разнообразни по форма и вместимост бутилки в безцветно и зелено стъкло, предназначени за хранително-вкусовата промишленост, за производители на алкохолни и безалкохолни напитки, както и голямо разнообразие от буркани за консервната и хранително – вкусовата промишленост.    Стъклените опаковки произвеждани при нас се отличават със стил, здравина, качество и дизайн. Конкурентните ни цени са съобразени с нарастващите изисквания на пазара на стъклен амбалаж. Все повече продукти тръгват към потребителите с опаковките на „РУБИН“ както на вътрешния  пазар, така и международните пазари - Италия, Гърция, Турция, Македония, Молдова и др.

"РУБИН ТРЕЙДИНГ" ЕАД гр. Плевен е компания с над 55 години опит в производството на стъклени продукти - бутилки и буркани.
Във връзка с разрастването на компанията, търсим да назначим технически грамотна личност на позицията „Настройчик на окачествителни машини“ в сектор „КИП и А“
Задължения и отговорности:
- Отговаря за настройката и за безаварийната и надеждна работа на инспекционните машини, конвейери и палетизатори;
- Отговаря за настройката на апаратурата в лабораторията за окачествяване;
- Извършва периодични проверки съвместно с отдел „Контрол на качеството“ за правилната настройка на инспекционните машини;
- Отговаря за настройката на поверените машини при смяна на асортимент.
- Извършва планова и превантивна поддръжка на основните машини в отдел „Студен край“ ;
Изисквания:
- Средно (специално) образование или по-висока степен;
- Техническа грамотност – базови знания и умения за работа с основни инструменти;
- Познания в областта на механиката и електротехниката;
- Владеене на английски език - предимство;
- Добра компютърна грамотност - Microsoft Office;.
- Умения за справяне със стресови ситуации;
- Отговорност, организираност, комуникативност и умения за работа в екип;
- Желание за работа и професионално развитие;
Ние предлагаме:
- Стабилност, сигурност и коректност в трудово - правните отношения;
- Трудов договор на пълен работен ден - работа на смени;
- Екипна работа с утвърдени професионалисти;
- Въвеждащо обучение с утвърдени специалисти;
- Професионално развитие и достъп до различни специфични за стъкларската промишленост машини;.
- Безплатен транспорт в рамките на гр. Плевен;
- Частично заплащане на разходите за транспорт извън рамките гр.Плевен;
- Купони за храна на територията на завода;
- Ваучери за храна;
- Други социални придобивки;
Ако разпознавате себе си в горепосочените изисквания ще се радваме да обсъдим възможността да станете част от нашия екип.
Изпратете ни Ваша автобиография и актуална снимка. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Предоставянето на лични данни е доброволно – тяхната обработка и използване в процеса по подбор на персонал, както и защитата им, са в съответствие с изискванията на Закона за защита на личните данни.

June 10th, 2022

Плевен

Производство