Началник смяна

С висококачествените си продукти „БК – Горна Баня” бързо се превръща в един от водещите производители на бутилирана натурална минерална вода "Горна Баня", трапезна вода "Сердика" и газирани безалкохолни напитки в България. През юни 2012 г. плодовите сокове и нектари „ВВВ“ станаха част от портфолиото на компанията. През 2015 г. компанията продължи да увеличава портфолиото на марката като започна производство на плодови напитки и газирани безалкохолни напитки.

„Бутилираща Компания Горна Баня" ООД, водещ производител на минерални и трапезни води, безалкохолни напитки и натурални сокове "ВВВ" в България, търси да назначи служител на позиция Началник смяна - ОТКК
Отговорности:
-Осъществява технологичен контрол по време на производствения процес;
-Следи за недопускане на продукция с отклонения от заложените норми;
-Отговаря за бракуване на нестандартна продукция и документирането на процеса;
-Отговаря за осъществяване на процедури по поддържане на хигиената в производствените помещения и на оборудването;
-Отговаря за осъществяването на процедури по поддържане на хигиената в санитарно - битовите помещения;
-Отговаря за правилното съхранение и използване на препаратите за почистване и дезинфекция;
-Осъществява входящ контрол на суровини и материали необходими за производството;
-Води записи за всички дейности ги съхранява;
-Отговаря и спазва нормативната уредба за здравословни и безопасни условия на труд и противопожарна безопасност;
Изисквания:
- Средно образование;
- Отговорност, съобразителност и внимание към детайла;
- Способност за работа в екип;
- Готовност за работа по график на 8-часови смени, включително и нощни;
- Познаване на стандартите за технологичните и качествени характеристики на производството;
- Познаване на системите за извършване на технологичен контрол на производството;
- Добри познания по отношение организацията на труда;
Компанията предлага:
- Трудов договор и реални осигуровки;
- Въвеждащо обучение;
- Бонус за участие в програмата "Доведи приятел";
- Допълнителни възнаграждения под формата на бонуси;
- Осигурено работно облекло;
- Възможност за професионално развитие;
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас може да изпратите автобиография чрез бутона Кандидатствай или се обадете на тел.: 0888 809 838
Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита, съгласно изискванията на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Производство