Coca-Cola Hellenic Bottling Company logo

Началник смяна в Производствен център Костинброд

COCA-COLA HELLENIC IN BULGARIACoca-Cola Hellenic is a unique family in Bulgaria, comprised of the Bottling and Distributing Business in the country, and Group services centers for Finance & Accounting, Data Management, HR and IT solutions.  We have an impressive history - the first Coca-Cola bottle with logo in Cyrillic was produced in Bulgaria. We contribute to the country’s economy by delivering 0,6 % of country GDP.In Bulgaria we bottle and sell the world’s most recognized soft drinks brands - Coca‑Cola, Coca-Cola Zero, Fanta, Sprite, Schweppes, Cappy, Fuzetea, Bankia, Rosa, Powerade, Adez and distribute top premium brands – Jack Daniels, Finlandia, The Macallan, Famous Grouse, Jägermeister, Monster and Predator. While working for the great brands, our colleagues volunteer to support communities by helping young people to launch their successful careers through the Youth Empowered Program and by participating in My Green City initiative as part of the World Without Waste Commitment.

ТВОЯТА НОВА РОЛЯ:

Търсиш работа в динамична среда, стимулираща постигане на високи резултати? Имаш опит в производството и искаш да надградиш опита си в международна компания ? Ние ти предлагаме да се присъединиш към нашия екип на позицията Началник смяна в Производствен център Костинброд

ТВОИТЕ КЛЮЧОВИ ОТГОВОРНОСТИ:

  • Организиране, контролиране и координиране на оперативните дейности по производствените линии, свързани с производството на безалкохолни напитки, в рамките на работната смяна;

  • Управление на процеса на производство в съответствие със стандартите на компанията и максимизиране използваемостта на линиите;

  • Контролиране разходите на суровини и материали и предотвратяване на преразход;

  • Активно участие в проекти за повишаване ефективността на екипа и производственото оборудване;

  • Стриктно спазване изискванията за качество, безопасност и опазване на околната среда.

TОВА ТВОИТЕ ТАЙНИ СЪСТАВКИ ЛИ СА?

  • Висше образование – технически/икономически профил;

  • 2+ години професионален опит в производство;

  • Умения за работа с MS Office, опит с ERP SAP е предимство;

  • Опит в управление на екипи, организационни и комуникативни умения;

  • Проактивност, способност за приоритизиране и планиране;

  • Възможност за работа по график, с 8-часови смени, вкл. и нощни;

  • Владеенето на Английски език се счита за предимство.

НАШИЯТ ЕКИП

Семейството на Кока-Кола Хеленик в България се състои от над 1700 ангажирани служители. Част сме от Coca-Cola HBC Group, един от най-големите бутилировачи на The Coca-Cola Company. Ежедневната ни мисия е да доставяме радост на 600 милиона потребители, предлагайки избор от над 190 глобални и любими местни брандове, във важните за тях моменти, 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата. Ние сме силен и талантлив екип, който постига отлични резултати, като побеждава и се учи всеки ден в 28 страни, на 3 континента. Нашият успех идва от съвместната ни работа като един, за да постигнем позитивна промяна в местните общности, в които работим.

Мислиш, че притежаваш тайната съставка?

  • Ние ти предлагаме възможност за дългосрочно кариерно развитие в компания - лидер на пазара. Ще ти осигурим пакет от социални придобивки, сред които:

  • Организиран служебен транспорт от/до гр. София, Сливница, Драгоман

  • Допълнително здравно осигуряване,

  • Фирмено работно облекло и др.

  • Подпомагане с пакет Релокация от други градове

За обявата

June 10th, 2022

Костинброд

Търговия и Продажби