Мотокарист/ка

    "САЛЕКС" е компания с дългогодишен опит в търговията с материали за изработка на мебели и интериорни решения. В изпълнение на нашата мисия - да  предлагаме решения, позволяващи на хората да живеят модерно и комфортно, без компромис с качеството, ергономичността и естетическите си предпочитания, ние сме смели и иновативни.          В нашите пет търговски центъра в страната - в София, Пловдив, Бургас, Варна и Русе, предлагаме материали за мебели от европейски утвърдени производители на плоскости, плотове и мебелен обков.

„САЛЕКС”ООД търси да назначи
мотокарист/ка в Търговско-складова база в гр.Варна, ул. "Уста Кольо Фичето" 25Б
Основни изисквания:
1.Завършено средно образование;
2.Свидетелство за управление на кари;
3.Опит като мотокарист;
4.Отговорност, подреденост, прецизност в работата
5.Опит в работа със складови документи.
Отговорности:
1. Извършва товаро-разтоварна дейност с мотокар.
2. Подготвя стоки по документ на клиента във вид, подходящ за транспортиране.
3. Приема доставки, сортира и подрежда стоките по предназначените за нея места в склада;
4. Поддържа складовото пространство в чист и подреден вид;
5. Отговаря за качественото изпълнение на възложената работа
Компанията предлага:
* стартово месечно брутно възнаграждение : 1700 лева (1350 лв. нетно възнаграждение след удръжки за СО и ДОД); с актуализация с увеличаване на отработеното време във фирмата;
* отлични условия на труд;
* безсрочен трудов договор;
* социални осигуровки в пълния размер на възнаграждението.

June 10th, 2022

Варна

Търговия и Продажби