Многознаева, Куртажова and Сапунджиева-2009 logo

МОТОКАРИСТ

„АК Електрик“ АД е дъщерно дружество на AQ GROUP AB (Швеция), който е световен производител на компоненти и системи за индустриални клиенти с високи изисквания. Опита и знанията, които придобихме от работата си в AQ GROUP AB, ни даде увереността да проектираме и произвеждаме електрически табла и компоненти,  да асемблираме продукти и да предлагаме ефективни ценови решения за взискателни индустриални клиенти. В нашият свят, качество, ефективност и прецизност на доставката, вървят ръка за ръка.

„АК Електрик“ АД е дъщерно дружество на AQ GROUP AB (Швеция), който е световен производител на компоненти и системи за индустриални клиенти с високи изисквания. Опита и знанията, които придобихме от работата си в AQ GROUP AB, ни даде увереността да проектираме и произвеждаме електрически табла и компоненти, да асемблираме продукти и да предлагаме ефективни ценови решения за взискателни индустриални клиенти. В нашият свят, качество, ефективност и прецизност на доставката, вървят ръка за ръка.
Във връзка с развитието на логистичният ни екип, търсим квалифициран „Мотокарист“.
Отговорностите:
Ще превозвате товари и ще отговаряте за изправността на мотокара;
Ще отговаряте за безопасното пренасяне и подреждане на палетизираните товари;
Ще спазвате техническите правила за преминаване между производствените помещения.
Изискванията:
Свидетелство за управление на мотокар;
Професионален опит минимум 1 година.
Нашето предложение:
Предизвикателна работа в приятна и достойна работна среда.
Мотивиращо възнаграждение. Ваучери за храна. Ежемесечни бонуси.
Допълнително здравно застраховане.
Осигурен фирмен транспорт или поемане на разходите за транспорт.
Ако решите, че Вие сте подходящият кандидат, моля изпратете ни професионалната си автобиография.

June 10th, 2022

Радомир

Производство