Мотокарист

VP Brands International is a completely integrated wine & spirits company. The proved number one position as both a producer and employer in Bulgaria is a tradition. Outstanding teams of world class experts and managers combine skills, experience and true commitment to accomplish the business objectives of the company. Therefore, the international capacity of the company rapidly and constantly evolves. The established branded business is a leader in sustainable development and success. To be a center of excellence is another key factor in achieving outstanding local and global growth. It combines the exceptional understanding of all raw material and bulk products that are available in store at Vinprom Peshtera and the international demand for these products. The company Head Office is in the city of Plovdiv, Bulgaria.

ВП Брандс Интернешънъл АД е лидер на пазара и традиционен производител на качествени вина и високоалкохолни напитки. Във връзка с осъществяване на дейността фирмата търси да назначи:
Мотокарист - Склад за отлежаване на дестилати, Завод Пещера, гр. Пещера
Основни задължения
- Отговаря за правилното и безопасно стифиране на бъчвите на височина
- Отговаря за правилната експлоатация на мотокара и опазването на товарите
- Отговаря за правилното изразходване на горивото съгласно нормите и опазването на същото.
- Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността
Изисквания:
- Средно образование
- Oпит на подобна позиция
- Свидетелство за правоспособност за управление на мотокар
- Отлични способности за комуникация, организираност
- Умения за работа в екип
Ние предлагаме:
- Предлагаме много добро възнаграждение и възможности за професионално развитие във водеща в отрасъла си компания.
- Редовна смяна
- Осигуряване на служебен транспорт
Очакваме Вашите документи (автобиография) чрез бутона "Кандидатствай по тази обява".
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Документите ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност!

June 10th, 2022

Пещера

Производство