Мотокарист

"Тимбарк България" ЕООД е основана през 2005 г., след придобиването на Queen’s от Маспекс Вадовице Груп (Maspex Wadowice Group), Полша - лидер в Централна и Източна Европа в сегмента на хранителни продукти и напитки, оперираща в Полша, Чехия, България, Румъния, Словакия, Унгария и др. Портфолиото на Тимбарк България се простира в пет сектора: сокове, нектари и напитки, разтворими продукти и енергийни напитки, студен чай и натурална минерална вода Велинград. Други водещи марки в продуктовата гама в България са Tedi, Ciao, La Festa, Tiger, Coffeeta и Ekland.

“Тимбарк България” ЕООД е част от Маспекс Вадовице Груп (Maspex Wadowice Group), Полша - лидер в Централна и Източна Европа в сегмента на хранителни продукти и напитки, оперираща в Полша, Чехия, България, Румъния, Словакия, Унгария и др.
Във връзка с разширяване на дейността по бутилирането на минерална натурална вода Велинград, компанията търси мотивирани кандидати за фабриката си в гр. Велинград за позицията:
МОТОКАРИСТ
Задължения и отговорности:
- товарене и разтоварване на камиони
- проверка по партиди и количества на разтоварената /натоварена стока
- почистване и подреждане на работното място
Изисквания:
- средно образование
- дисциплинираност, организираност и отговорност
- способност за работа в екип
- предишен опит на подобна позиция
- свидетелство за правоуправление на мотокар
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Стабилна и сигурна работа;
- Редовно изплащане на трудовото възнаграждение.
Ако проявявате интерес към обявената позиция, моля изпратете своя автобиография.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Предоставените от вас лични данни са защитени по смисъла на ЗЗЛД.
Очакваме кандидатурата ви!

June 10th, 2022

Велинград

Търговия и Продажби