Мотокарист

Верига строителни хипермакети PRAKTIS е на българския пазар от 2002 година. Компанията бързо и целенасочено се развива в сегмента “направи си сам” (DIY – Do It Yourself) и "подобренията по дома и градината" (Home Improvement). PRAKTIS е член на European DIY Retail Assosiation/Global Home Improvement Network - EDRA/GHIN .Целта ни е да развиваме ново поколение строителни хипермаркети, в това число и онлайн продажби – по този начин можем да следваме всички съвременни тенденции в сегмента и да отговорим на високите очаквания на нашите клиенти.

С цел разрастване на екипа и подобряване на нивото на обслужване, водещата българска компания „Мегадом“ ООД, собственик на националната верига строителни хипермаркети Практис, търси да назначи служител на длъжност: Мотокарист в хипермаркета си в гр.София, кв. Хаджи Димитър.
I. ОПИСАНИЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:
Основни характеристика на длъжността са свързани с товарене, разтоварване и експедиране на стоката посттъпваща в магазина. Стифира и подрежда стоката в склада/строителния център. Подпомага колегите в строителния център с директно обслужване и консултиране на клиентите.
II. ОТГОВОРНОСТИ НА ДЛЪЖНОСТТА:
- Товаро-разтоварна дейност;
- Подреждане на артикулите в склада/строителния център;
- Събиране на поръчки за клиенти;
- Работа с подемна техниха;
III. ИЗИСКВАНИЯ НА ДЛЪЖНОСТТА:
- Предходен опит е предимство;
- Валидно свидетелство за управление на мотокар;
- Умения за работа в екип;
- Висока лична организираност и чувство за ред;
IV. КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
- Атрактивно стартово възнаграждение;
- Ръст на заплатата спрямо представянето и постигнатите резултати;
- Допълнителни бонуси по време на кампании и извънредни натоварвания;
- Възможност за развитие в структурата на компанията;
- Трудов договор с осигуровки на пълния размер на възнаграждението;
- Работа с модерна ERP система за управление на процесите в търговския обект;
Ако продажбите за Вас са удоволствие, то мястото Ви е при нас. Елате и създайте кариера в Практис София. Очакваме Ви.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби