МОНТЬОР ХВП

Основната дейност на дружеството е производство и търговия с пресни, замразени и консервирани плодове и зеленчуци. През последните 20 години успяхме да спечелим признание на лоялен партньор на успешни български и европейски компании в областта на хранително-вкусовата промишленост. Около 80% от произвежданата продукция се реализира на външни пазари – Европа и Азия.  Работим с мотивация да направим всичко възможно за да посрещнем бизнес нуждите на нашите клиенти за вкусни и полезни замразени плодове и зеленчуци, отговарящи на приетите критерии за качество. “Анона Трейд” ЕООД има две регистрирани търговски марки в Българско патентно ведомство: АНОНА. SUN MARKET

„Анона Трейд” ЕООД е фирма, производител на пресни, замразени и консервирани плодове и зеленчуци и през последните 20 години успяхме да спечелим признание на лоялен партньор на успешни български и европейски компании в областа на хранителната промишленост. Компанията търси амбициозен професионалист, който да се присъедини към екипа ни.
Задължения:
- Поддръжка, ремонт и профилактика на машини, съоръжения и ел.инсталации;
- Участва при инсталиране на нови машини, оборудване и производствени мощности;
- Попълва техническа документация - отразява ремонтите и поддръжката на машините и съоръженията.
Изисквания:
- средно или висше техническо образование;
- кандидатите трябва да умеят да се справят самостоятелно в ситуации, изискващи разрешаването на неотложни технически проблеми;
- добри комуникативни умения;
- самоконтрол и способност за работа в условия на натоварване;
- работа с техническа документация и кореспонденция.
Ние предлагаме:
- Добро възнаграждение, съответстващо на отговорностите;
- Коректно отношение и възможност за професионално развитие;
- Социални придобивки - работно облекло и служебен транспорт.
- Мотивиращо заплащане
- Допълнително възнаграждение.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност, съгласно изискванията на ЗЗЛД.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Шумен

Производство