Монтьор, електронни сигнални апаратури

Няма описание

Фирма "ММ ГРУП" ООД търси да назначи, Монтьор, електронни сигнални апаратури за офиса си в гр.Димитровград.
Основни задължения на длъжността са:
- Монтаж и изграждане на технически системи за сигурност – видео
наблюдение, сигнално охранителна техника, периметрова охрана;
- Изграждане на инфраструктура за пренос на данни от обекти до мониторинг
център
Изисквания към кандидата:
- Завършено минимум средно образование, техническо с предимство;
- Опит в работата със сигнално охранителни системи, системи за
видеонаблюдение и с електрически мрежи и инсталации – предимство;
- Познания на комуникационно информационните системи и мрежи –
предимство;
- Основни познания в областта на общата електротехника;
- Активен шофьор - предимство;
- Инициативност, лоялност, конфиденциалност и аналитично мислене;
- Готовност за отговорна и интензивна работа с желание да се учи;
- Умение за работа в екип.
Фирмата предлага:
- Постоянна работа в утвърдена компания;
- Коректност в трудовите отношения;
- Отлични условия за работа;
- Възможност за професионално развитие;
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Предоставените от Вас лични данни ще се обработват съгласно ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Димитровград

Сигурност и Охрана