МОНТАЖНИК ВиК/ОВК ИНСТАЛАЦИИ

Няма описание

Ние сме компания с над 25 годишен опит в областта на изграждането на отоплителни, водопроводни, канализационни инсталации и помпени станции , както и продажба на компоненти за същите. Във връзка с оптимизация на дейността си търсим:
МОНТАЖНИК НА ВиК
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Извършва качествен монтаж на инсталации съгласно приетите норми;
• Работа в екип и комуникация с техническия ръководител в процеса на работа;
• Познания относно изискванията и нормите при изграждане на ВиК/ОВК вътрешни инсталация;
• Стриктно изпълнение на поставените задачи качествено и в срок;
• Опазва и поддържа поверените му имущество и инструменти на фирмата;
• Работи в група от двама или трима човека

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
• Средно образование;
• Умения за работа в екип;
• Спазване на работното време и вътрешните правила във фирмата;
• Разчитане на чертежи СЛЕД ОБУЧЕНИЕ;
• Умения за работа с ПРЕСС системи - Предимство
• Възможност за командировки;
• Предимство - може група от 2 до 4 човека.
НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Трудов договор и допълнително възнаграждение обвързано с трудови резултати;
• Възнаграждението е на база зарабатка - метър, бройка ....
• Възможност за професионално развитие и обучение
• Предоставяне на фирмен транспорт и оборудване
В случай, че нашето предложение Ви интересува, моля изпратете автобиография и актуална снимка не по късно от 18.07.2022 г. Ще се свържем само с одобрените след първоначалната селекция по документи кандидати.
Конфиденциалността е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности